W dniach 1-3 kwietnia 2011 zapraszamy na turystyczną imprezę w okolice Mrągowa. Co prawda impreza zahacza o Prima Aprilis - i z tego powodu być może przygotujemy jakieś zmyłki w roadbooku, ale w ważnych kwestiach mówimy tylko prawdę:

Nie będziemy Was oszukiwać - pojedziemy przez nieznane, dzikie zakątki Warmii i Mazur. Po drodze zobaczymy światynię, gdzie być może ukryty był święty Graal, miasteczko, gdzie spalono na stosie ostatnią czarownicę w Europie, największy pałac w tej części Polski, tajną wojskową bazę przeładunkową...

Nie będziemy Was oszukiwać - początek kwietnia to czas, kiedy przyroda budzi się do życia - warunki na trasie mogą być różne - gdzieniegdzie może jeszcze leżeć śnieg, może być bardzo mokro. Ale trasa ułożona jest tak, aby każdy samochód z napędem 4x4 sobie z nią poradził. I jedno gwarantujemy - w razie kłopotów nikt nie zostanie sam - pomagamy sobie nawzajem i asekurujemy się w najtrudniejszych miejscach. Tu nie ma rywalizacji, prób, pieczątek do zdobycia. To jest wyprawa, na którą jedziemy dla przyjemności!

Nie będziemy Was oszukiwać - będziemy mieszkać w komfortowej, sprawdzonej bazie. Ciepłe pokoje z łazienkami i niepowtarzalny bar sprawiają, że można dobrze odpocząć po całym dniu w terenie. I nabrać sił na następny :)

To wszystko sprawi, że Powitanie Wiosny, czyli Prima Aprilis w terenie jest imprezą odpowiednią zarówno dla początkujących, którzy chcieliby spróbować swych sił poza asfaltem jak i dla tych bardziej doświadczonych, którzy pragną spędzić luźny weekend na Mazurach, odpocząć i przy okazji zobaczyć coś ciekawego.

W trzech słowach:
kontakt z przyrodą


zwiedzanie


lajtowy off-road


Wpisowe na imprezę wynosi 350 zł od załogi (2 osoby). Obejmuje ono:

Każda dodatkowa osoba w załodze + 80 zł. Dla dzieci zniżki :)

Baza imprezy mieścić się będzie w pensjonacie Country House w Kosewie. Uczestnicy rezerwują sobie noclegi indywidualnie - tel. (89) 742 45 22, mail.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie - 503 912 960. Zapisy przyjmujemy mailowo, pod adresem bezkres@bezkres.com. Liczba miejsc ograniczona - obowiązuje limit 15 załóg!


Bezkres. Organizacja imprez off-road